ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 25.03.2019 № 82)


Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області відповідно до наказу № 82 від 25.03.2019 оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби Управління:

- головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» – 2 вакансії;

- провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» - 2 вакансії.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» розміщенні за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на сайті Національного агентства України з питань державної служби за адресою: 54001, м. Миколаїв, пр. Героїв України, 1-А, тел.: (0512) 37-55-36.


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 04.07.2019 № 206)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 23.05.2019 № 161)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 06.02.2019 № 34)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 25 січня 2018 р. № 18)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (08.12.2017)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (наказ від 17 липня 2017 року № 87)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області

  УВАГА! Продовжено термін подачі документів на зайняття вакантних посад державної служби управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській областіДокументы: 1-8, 9-16.

Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області

Адреса: 54001, м. Миколаїв, пр-т Героїв України, 1-А

тел.:+38 (0512) 37-55-36 , тел/факс:+38 (0512) 37-61-80

E-mail: mk.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t